IMB18-12NNPVC0K
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMB18-12NNPVC0K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus NONFLSH NPN COMP M12 SHRT
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IMB18-12NNPVC0K: n tekniset tiedot
Osa numero IMB18-12NNPVC0K Valmistaja N/A
Kuvaus NONFLSH NPN COMP M12 SHRT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1372 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10 V ~ 30 V päättyminen Style Connector
suojaus Shielded Sarja -
anturin tyyppi Inductive Sensing Etäisyys 0.472" (12mm)
Response Frequency 1kHz Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M18
lähtö Tyyppi NPN-NC/NO, 4-Wire Muut nimet 1074379
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TA) Materiaali - Body Plastic
Tulosuoja IP68, IP69K Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M18