IMB30-15BNPVC0K
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMB30-15BNPVC0K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SEN PROX FLSH NPN COMP M12 SHRT
lomakkeissa:
Varaston kunto 949 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IMB30-15BNPVC0K: n tekniset tiedot
Osa numero IMB30-15BNPVC0K Valmistaja N/A
Kuvaus SEN PROX FLSH NPN COMP M12 SHRT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 949 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10 V ~ 30 V päättyminen Style Connector
suojaus Shielded Sarja -
anturin tyyppi Inductive Sensing Etäisyys 0.591" (15mm)
Response Frequency 500Hz Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30
lähtö Tyyppi NPN-NC/NO, 4-Wire Muut nimet 1074417
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TA) Materiaali - Body Plastic
Tulosuoja IP68, IP69K Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30