IMB30-20NNPVC0S
Tuote-esittely
Osa numero: IMB30-20NNPVC0S
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SEN PROX NON-FLSH NPN COMP M12
  • Viesti
IMB30-20NNPVC0S: n tekniset tiedot
Osa numero IMB30-20NNPVC0S Valmistaja N/A
Kuvaus SEN PROX NON-FLSH NPN COMP M12 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1246 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10 V ~ 30 V päättyminen Style Connector
suojaus Shielded Sarja -
anturin tyyppi Inductive Sensing Etäisyys 0.787" (20mm)
Response Frequency 500Hz Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30
lähtö Tyyppi NPN-NC/NO, 4-Wire Muut nimet 1074409
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TA) Materiaali - Body Plastic
Tulosuoja IP68, IP69K Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30