MPA-323THTP0
Tuote-esittely
Osa numero: MPA-323THTP0
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SENSOR LIN 323MM CBL W/CONN
lomakkeissa:
Varaston kunto 150 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
  • Viesti
MPA-323THTP0: n tekniset tiedot
Osa numero MPA-323THTP0 Valmistaja N/A
Kuvaus SENSOR LIN 323MM CBL W/CONN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 150 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 15 V ~ 30 V päättyminen Style Cable with Connector
Pakkaus / Case Module Lähtösignaali -
ulostulo 0 V ~ 10 V Muut nimet 1059454
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Chassis Mount
lineaarisuus - Linear Range 0 ~ 323.00mm (0 ~ 12.72")