MPA-863THTP0
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPA-863THTP0
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SENSOR LIN 863MM CBL W/CONN
lomakkeissa:
Varaston kunto 79 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MPA-863THTP0: n tekniset tiedot
Osa numero MPA-863THTP0 Valmistaja N/A
Kuvaus SENSOR LIN 863MM CBL W/CONN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 79 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 15 V ~ 30 V päättyminen Style Cable with Connector
teknologia LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Toimittaja Device Package -
Sarja - Kiertokulma - sähkö, mekaaninen -
Resistance Tolerance - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Lähtösignaali -
ulostulo 0 V ~ 10 V Muut nimet 1059475
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Chassis Mount
lineaarisuus - Linear Range 0 ~ 863.00mm (0 ~ 33.98")