MPS-032TSTU0
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPS-032TSTU0
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SENSOR LINEAR 32MM CABLE
lomakkeissa:
Varaston kunto 296 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MPS-032TSTU0: n tekniset tiedot
Osa numero MPS-032TSTU0 Valmistaja N/A
Kuvaus SENSOR LINEAR 32MM CABLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 296 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 15 V ~ 30 V päättyminen Style Cable
teknologia LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Toimittaja Device Package -
Sarja - Kiertokulma - sähkö, mekaaninen -
Resistance Tolerance - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Lähtösignaali -
ulostulo 0 V ~ 10 V Muut nimet 1045667
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Chassis Mount
lineaarisuus - Linear Range 0 ~ 32.00mm (0 ~ 1.26")