1.5KE100CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE100CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE100CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85.5V 178V DO201
lomakkeissa: 1.5KE100CARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
  • Viesti
1.5KE100CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE100CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 85.5V 178V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 357075 pcs Tietolomake 1.5KE100CARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 178V
Jännite - erittely (min) 95V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 575pF @ 1MHz
Kaksisuuntaiset kanavat 1 Perusosan osanumero 1.5KE
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE100HE3/54
1.5KE100HE3/54
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 81VWM 144VC 1.5KE
Varastossa: 4593 pcs
ladata: 1.5KE100HE3/54.pdf
RFQ
1.5KE100CAHE3/51
1.5KE100CAHE3/51
Kuvaus: TVS DIODE 1500W 1.5KE
Varastossa: 4761 pcs
ladata: 1.5KE100CAHE3/51.pdf
RFQ
1.5KE100CAHE3_A/C
1.5KE100CAHE3_A/C
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 85.5V 137V 1.5KE