1.5KE120CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE120CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE120CA
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 102V 212V DO201
lomakkeissa: 1.5KE120CA.pdf
  • Viesti
1.5KE120CA: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE120CA Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 102V 212V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6734 pcs Tietolomake 1.5KE120CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 102V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 212V
Jännite - erittely (min) 114V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Muut nimet 1.5KE120CAST-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 500pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero 1.5KE Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
1.5KE120CA B0G
1.5KE120CA B0G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: TVS DIODE 102V 165V DO201
Varastossa: 536498 pcs
ladata: 1.5KE120CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE120CA A0G
1.5KE120CA A0G
Varastossa: 521203 pcs
ladata: 1.5KE120CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE120C-E3/54
1.5KE120C-E3/54
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 97.2VWM 173VC 1.5KE
ladata: 1.5KE120C-E3/54.pdf
1.5KE120C-E3/73
1.5KE120C-E3/73
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 97.2V 173V 1.5KE
ladata: 1.5KE120C-E3/73.pdf
1.5KE120CA-B
1.5KE120CA-B
valmistajat: Diodes Incorporated
ladata: 1.5KE120CA-B.pdf
1.5KE120C-B
1.5KE120C-B
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 102V 173.25V DO201
ladata: 1.5KE120C-B.pdf
1.5KE120ARL
1.5KE120ARL
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 102V 212V DO201
ladata: 1.5KE120ARL.pdf
1.5KE120C
1.5KE120C
ladata: 1.5KE120C.pdf
1.5KE120CA
1.5KE120CA
ladata: 1.5KE120CA.pdf
1.5KE120CA R0G
1.5KE120CA R0G
ladata: 1.5KE120CA R0G.pdf
1.5KE120CA-B
1.5KE120CA-B
valmistajat: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 102VWM 165VC AXIAL
ladata: 1.5KE120CA-B.pdf
1.5KE120ATR
1.5KE120ATR
valmistajat: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Kuvaus: TVS DIODE 102V 165V DO201AD
ladata: 1.5KE120ATR.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna