1.5KE15CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE15CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE15CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
lomakkeissa: 1.5KE15CARL.pdf
  • Viesti
1.5KE15CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE15CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6720 pcs Tietolomake 1.5KE15CARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12.8V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.2V
Jännite - erittely (min) 14.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Muut nimet 1.5KE15CARL-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 368A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 2500pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero 1.5KE Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
1.5KE15HE3/54
1.5KE15HE3/54
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 12.1VWM 22VC 1.5KE
Varastossa: 3263 pcs
ladata: 1.5KE15HE3/54.pdf
RFQ
1.5KE15CAHE3_A/C
1.5KE15CAHE3_A/C
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 12.8V 21.2V 1.5KE