1.5KE250CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE250CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 213V 442V DO201
lomakkeissa: 1.5KE250CARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs
3800 pcs
  • Viesti
1.5KE250CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE250CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 213V 442V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 174523 pcs Tietolomake 1.5KE250CARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 213V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 442V
Jännite - erittely (min) 237V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Muut nimet 1.5KE250CARL-ND
15KE250CARL
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 280pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1