1.5KE36CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE36CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE36CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201
lomakkeissa: 1.5KE36CARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
  • Viesti
1.5KE36CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE36CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 299882 pcs Tietolomake 1.5KE36CARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30.8V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.3V
Jännite - erittely (min) 34.2V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 1250pF @ 1MHz