1.5KE400ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE400ARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE400ARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 342V 706V DO201
lomakkeissa: 1.5KE400ARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
1.5KE400ARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE400ARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 342V 706V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101814 pcs Tietolomake 1.5KE400ARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 342V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 706V
Jännite - erittely (min) 380V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-201
Sarja 1.5KE, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 497-7050-1
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 390pF @ 1MHz