1.5KE47CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE47CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE47CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201
lomakkeissa: 1.5KE47CARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs
3800 pcs
  • Viesti
1.5KE47CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE47CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 303552 pcs Tietolomake 1.5KE47CARL.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 44.7V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 40.2V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja 1.5KE, TRANSIL™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 119A (8/20µs)
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE47CARL-ND
15KE47CARL
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1.5KE47CARL
Kuvaus TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201 Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84V
Kapasitanssi @ Taajuus 1025pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat No