1.5KE56ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56ARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE56ARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 47.8V 100V DO201
lomakkeissa: 1.5KE56ARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs
  • Viesti
1.5KE56ARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE56ARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 47.8V 100V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 391849 pcs Tietolomake 1.5KE56ARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 47.8V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 100V
Jännite - erittely (min) 53.2V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-201
Sarja 1.5KE, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE56ARL-ND
15KE56ARL
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz