1.5KE56CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56CARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE56CARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 47.8V 100V DO201
lomakkeissa: 1.5KE56CARL.pdf
  • Viesti
1.5KE56CARL: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE56CARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 47.8V 100V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5975 pcs Tietolomake 1.5KE56CARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 47.8V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 100V
Jännite - erittely (min) 53.2V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-201 Sarja 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Muut nimet 1.5KE56CARL-ND
15KE56CARL
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 900pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero 1.5KE Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE56CAHE3_A/D
1.5KE56CAHE3_A/D
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 47.8V 77V 1.5KE