74AC240MTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74AC240MTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 6V 20SO
lomakkeissa: 74AC240MTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
74AC240MTR: n tekniset tiedot
Osa numero 74AC240MTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC BUFFER INVERT 6V 20SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 464464 pcs Tietolomake 74AC240MTR.pdf
Jännite - Supply 2 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 20-SO
Sarja 74AC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet 497-2911-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74AC240