74LVC14AMTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74LVC14AMTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO
lomakkeissa: 74LVC14AMTR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
74LVC14AMTR: n tekniset tiedot
Osa numero 74LVC14AMTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 61933 pcs Tietolomake 74LVC14AMTR.pdf
Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 14-SO
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-1074-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Tulojen määrä 6
Lukumäärä Circuits 6 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 6.4ns @ 3.3V, 50pF
Logic Type Inverter Logic Level - Matala 0.3 V ~ 0.8 V
Logic Level - Korkea 1.4 V ~ 2.2 V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Inverter IC 6 Channel 14-SO
Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA