74LVX16240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74LVX16240TTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
lomakkeissa: 74LVX16240TTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
74LVX16240TTR: n tekniset tiedot
Osa numero 74LVX16240TTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108359 pcs Tietolomake 74LVX16240TTR.pdf
Jännite - Supply 2 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 48-TSSOP
Sarja 74LVX Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Elements 4
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Nykyinen - Output Korkea, Matala 4mA, 4mA