74V1T77STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T77STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V1T77STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC LATCH SGL D-TYPE SOT23-5
lomakkeissa: 74V1T77STR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
74V1T77STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V1T77STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC LATCH SGL D-TYPE SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1291907 pcs Tietolomake 74V1T77STR.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja 74V Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Standard
Muut nimet 497-1294-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type D-Type Transparent Latch Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Delay Time - Leviäminen 5.3ns Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA