74V2G384STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2G384STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V2G384STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC BUS SWITCH DUAL HS SOT23-8
lomakkeissa: 74V2G384STR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
74V2G384STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V2G384STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC BUS SWITCH DUAL HS SOT23-8 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 630539 pcs Tietolomake 74V2G384STR.pdf
Voltage Supply Source Single Supply Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V
Tyyppi Bus Switch Toimittaja Device Package SOT-23-8
Sarja 74V Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-8 Muut nimet 497-1307-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount