A2P75S12M3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A2P75S12M3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A2P75S12M3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
14 pcs
  • Viesti
A2P75S12M3: n tekniset tiedot
Osa numero A2P75S12M3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1617 pcs Tietolomake
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 75A
Toimittaja Device Package ACEPACK™ 2 Sarja -
Virta - Max 454.5W Pakkaus / Case Module
Muut nimet 497-17744 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 4700pF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 75A 454.5W Chassis Mount ACEPACK™ 2 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 75A kokoonpano Three Phase Inverter
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
A2PMA1X03EC56
A2PMA1X03EC56
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH DPST 16A 250V
Varastossa: 3115 pcs
ladata:
RFQ
A2PMA1X03EC88
A2PMA1X03EC88
valmistajat: APEM Inc.
Varastossa: 2697 pcs
ladata:
RFQ
A2P1
A2P1
valmistajat: Knowles Voltronics
Kuvaus: CAP TRIMMER MINI 0.3-1.2PF 250V