A6985F3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A6985F3V3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP
lomakkeissa: A6985F3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
576 pcs
1056 pcs
  • Viesti
A6985F3V3: n tekniset tiedot
Osa numero A6985F3V3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28185 pcs Tietolomake A6985F3V3.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 38V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 16-HTSSOP Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-15936-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 250kHz ~ 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 500mA