ACST12-7SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST12-7SG-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACST12-7SG-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK
lomakkeissa: ACST12-7SG-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ACST12-7SG-TR: n tekniset tiedot
Osa numero ACST12-7SG-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34222 pcs Tietolomake ACST12-7SG-TR.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-8746-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 120A, 126A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA kokoonpano Single