ALTAIR05T-800TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALTAIR05T-800TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC PRIMARY SWITCHING REG 16SOIC
lomakkeissa: ALTAIR05T-800TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ALTAIR05T-800TR: n tekniset tiedot
Osa numero ALTAIR05T-800TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC PRIMARY SWITCHING REG 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 249138 pcs Tietolomake ALTAIR05T-800TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 11.5 V ~ 23 V Jännite - käynnisty 13V
Jännite - Breakdown 800V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 16-SO Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Isolation Isolated Muut nimet 497-10809-2
ALTAIR05T800TR
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount