BAS70-05FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-05FILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70-05FILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
lomakkeissa: BAS70-05FILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BAS70-05FILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70-05FILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 202654 pcs Tietolomake BAS70-05FILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet 497-7159-6
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 70V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 70mA (DC) Perusosan osanumero BAS70-05