BAT30AFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30AFILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAT30AFILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
lomakkeissa: BAT30AFILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
BAT30AFILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAT30AFILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231007 pcs Tietolomake BAT30AFILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 530mV @ 300mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet 497-5697-1
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 30V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 300mA (DC) Perusosan osanumero BAT30A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BAT30CWFILM
BAT30CWFILM
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
Varastossa: 1264119 pcs
ladata: BAT30CWFILM.pdf
RFQ
BAT30F3
BAT30F3
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2FLIPCHIP
Varastossa: 1117855 pcs
ladata: BAT30F3.pdf
RFQ
BAT254,115
BAT254,115
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD2