BTA06-700SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-700SWRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA06-700SWRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB
lomakkeissa: BTA06-700SWRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
850 pcs
  • Viesti
BTA06-700SWRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTA06-700SWRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85998 pcs Tietolomake BTA06-700SWRG.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 6A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 6A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 60A, 63A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA