BTA16-700BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA16-700BRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA16-700BRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 700V 16A TO220AB
lomakkeissa: BTA16-700BRG.pdf
  • Viesti
BTA16-700BRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTA16-700BRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 16A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59895 pcs Tietolomake BTA16-700BRG.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-4163-5
BTA16700BRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 700V 16A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 16A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 160A, 168A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single