BTA24-600CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA24-600CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA24-600CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
lomakkeissa: BTA24-600CW.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
BTA24-600CW: n tekniset tiedot
Osa numero BTA24-600CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 73278 pcs Tietolomake BTA24-600CW.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja Snubberless™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2419
497-2419-5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 25A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 35mA kokoonpano Single