BTA26-700BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA26-700BRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA26-700BRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 700V 25A TOP3
lomakkeissa: BTA26-700BRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
BTA26-700BRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTA26-700BRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 25A TOP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15448 pcs Tietolomake BTA26-700BRG.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TOP3
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TOP-3 Insulated Muut nimet 497-16149-5
BTA26-700BRG-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 700V 25A Through Hole TOP3 Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 25A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single