BTB06-600SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB06-600SWRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTB06-600SWRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB
lomakkeissa: BTB06-600SWRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BTB06-600SWRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTB06-600SWRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71932 pcs Tietolomake BTB06-600SWRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-4175-5
BTB06600SWRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 6A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 6A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 60A, 63A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA kokoonpano Single