BYT08PI-400RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT08PI-400RG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BYT08PI-400RG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
lomakkeissa: BYT08PI-400RG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
BYT08PI-400RG: n tekniset tiedot
Osa numero BYT08PI-400RG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80310 pcs Tietolomake BYT08PI-400RG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package TO-220AC ins Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 75ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 8A