BYT30G-400
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT30G-400 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BYT30G-400
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
lomakkeissa: BYT30G-400.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
BYT30G-400: n tekniset tiedot
Osa numero BYT30G-400 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48651 pcs Tietolomake BYT30G-400.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 100ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 35µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A
Kapasitanssi @ Vr, F - Perusosan osanumero BYT30-400
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BYT30PI-1000
BYT30PI-1000
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I
Varastossa: 16921 pcs
ladata: BYT30PI-1000.pdf
RFQ
BYT30G-400-TR
BYT30G-400-TR
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK