BYV52PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYV52PI-200RG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BYV52PI-200RG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI
lomakkeissa: BYV52PI-200RG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
BYV52PI-200RG: n tekniset tiedot
Osa numero BYV52PI-200RG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21579 pcs Tietolomake BYV52PI-200RG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 850mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package TOP-3I Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TOP-3 Insulated
Muut nimet 497-3807
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TOP-3 Insulated
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A