E-L4957AD1.5TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
E-L4957AD1.5TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: E-L4957AD1.5TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
lomakkeissa: E-L4957AD1.5TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
E-L4957AD1.5TR: n tekniset tiedot
Osa numero E-L4957AD1.5TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85824 pcs Tietolomake E-L4957AD1.5TR.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA Nykyinen - Tuotos 5A