ESDA14V2SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA14V2SC6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA14V2SC6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESDA14V2SC6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA14V2SC6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 385920 pcs Tietolomake ESDA14V2SC6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 14.2V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-7745-2
ESDA14V2SC6-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapasitanssi @ Taajuus -
Perusosan osanumero ESDA14V2 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ESDA17P50-1U1M
ESDA17P50-1U1M
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 15V 26.5V 1610
Varastossa: 648532 pcs
ladata: ESDA17P50-1U1M.pdf
RFQ
ESDA14V2SC6Y
ESDA14V2SC6Y
Kuvaus: TVS DIODE 12V 35V SOT23-6