ESDA6V1P6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA6V1P6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA6V1P6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3V SOT666IP
lomakkeissa: ESDA6V1P6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA6V1P6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA6V1P6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3V SOT666IP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 267571 pcs Tietolomake ESDA6V1P6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 6.1V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-666IP
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 150W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-563, SOT-666 Muut nimet 497-7227-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount