EVAL6599-400W-S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6599-400W-S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVAL6599-400W-S
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DEMO BOARD FOR L6599
lomakkeissa: EVAL6599-400W-S.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 384 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 384 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
EVAL6599-400W-S: n tekniset tiedot
Osa numero EVAL6599-400W-S Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DEMO BOARD FOR L6599 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 384 pcs Tietolomake EVAL6599-400W-S.pdf
Voltage - lähtö 3.3V, 5V, 200V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6563, L6599 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Resonant
Virta - Output 400W Lähdöt ja tyyppi 3, Isolated
Muut nimet 497-5856 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus AC/DC, Primary Side and PFC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Tuotos 2A, 1A, 700mA Board Type Fully Populated