EVL185W-LEDTV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL185W-LEDTV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVL185W-LEDTV
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 410 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
EVL185W-LEDTV: n tekniset tiedot
Osa numero EVL185W-LEDTV Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage - lähtö 5V, 12V, 24V, 130V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6564, L6599A, VIPer27 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja VIPER™ Regulator Topologia -
Virta - Output 185W Lähdöt ja tyyppi 4, Isolated
Muut nimet 497-11255
EVL185WLEDTV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus Power Supply with PFC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Tuotos 4A, 2A, 2A, 620mA Board Type Fully Populated