KD1084AV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KD1084AV33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KD1084AV33
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB
lomakkeissa: KD1084AV33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
KD1084AV33: n tekniset tiedot
Osa numero KD1084AV33 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109497 pcs Tietolomake KD1084AV33.pdf
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220AB
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 5A