L4931ABDT33-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABDT33-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4931ABDT33-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
lomakkeissa: L4931ABDT33-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
L4931ABDT33-TR: n tekniset tiedot
Osa numero L4931ABDT33-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 246984 pcs Tietolomake L4931ABDT33-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-1159-2
L4931ABDT33TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK Nykyinen - Supply (Max) 6mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 250mA