L4931CPT120-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4931CPT120-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK
lomakkeissa: L4931CPT120-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
L4931CPT120-TR: n tekniset tiedot
Osa numero L4931CPT120-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 190191 pcs Tietolomake L4931CPT120-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 7mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.6mA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot -