L4931CV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931CV33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4931CV33
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO220AB
lomakkeissa: L4931CV33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
L4931CV33: n tekniset tiedot
Osa numero L4931CV33 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 192078 pcs Tietolomake L4931CV33.pdf
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-1401-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB Nykyinen - Supply (Max) 6mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 250mA