L4987CPT33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4987CPT33
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA PPAK
lomakkeissa: L4987CPT33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
L4987CPT33: n tekniset tiedot
Osa numero L4987CPT33 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139459 pcs Tietolomake L4987CPT33.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 60dB)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 6mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero L4987C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L4981BD013TR
L4981BD013TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 20SOIC
Varastossa: 62729 pcs
ladata: L4981BD013TR.pdf
RFQ
L4987CPT120
L4987CPT120
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK
Varastossa: 112982 pcs
ladata: L4987CPT120.pdf
RFQ
L4987CPT33TR
L4987CPT33TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 200MA PPAK
ladata: L4987CPT33TR.pdf
L4988DTR
L4988DTR
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 200MA 8SO