L5150CSTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L5150CSTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L5150CSTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
lomakkeissa: L5150CSTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
L5150CSTR: n tekniset tiedot
Osa numero L5150CSTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 269508 pcs Tietolomake L5150CSTR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 48dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-11661-2
L5150CSTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO Nykyinen - Supply (Max) 4.2mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 80µA Nykyinen - Tuotos 150mA
Ohjaustoiminnot Reset Perusosan osanumero L5150
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L512MB
L512MB
valmistajat: Luxo
Kuvaus: LAMP ARTICULATING 15W
Varastossa: 7076 pcs
ladata: L512MB.pdf
RFQ
L512F
L512F
valmistajat: Crydom
Kuvaus: MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC PCB