L78L24ACUTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L24ACUTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78L24ACUTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3
lomakkeissa: 1.L78L24ACUTR.pdf2.L78L24ACUTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
L78L24ACUTR: n tekniset tiedot
Osa numero L78L24ACUTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 631558 pcs Tietolomake 1.L78L24ACUTR.pdf2.L78L24ACUTR.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 24V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOT-89-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA PSRR 37dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-7282-2
L78L24ACUTR-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA SOT-89-3 Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA Nykyinen - Tuotos 100mA