LCDP1511DRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LCDP1511DRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LCDP1511DRL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 15A 8SO
lomakkeissa: LCDP1511DRL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LCDP1511DRL: n tekniset tiedot
Osa numero LCDP1511DRL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 15A 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122676 pcs Tietolomake LCDP1511DRL.pdf
Jännite - Off State - Jännite - breakover -
Sarja LCP Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 200pF