LCP02-150M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LCP02-150M
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 250A POWERSO-10
lomakkeissa: LCP02-150M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LCP02-150M: n tekniset tiedot
Osa numero LCP02-150M Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 250A POWERSO-10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32266 pcs Tietolomake LCP02-150M.pdf
Jännite - Off State - Jännite - breakover -
Sarja LCP Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 150pF