LD1085V12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1085V12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD1085V12
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB
lomakkeissa: LD1085V12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LD1085V12: n tekniset tiedot
Osa numero LD1085V12 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101759 pcs Tietolomake LD1085V12.pdf
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 66dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-3432-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-220AB Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 3A Ohjaustoiminnot -