LD1117AS12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD1117AS12TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT223
lomakkeissa: LD1117AS12TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LD1117AS12TR: n tekniset tiedot
Osa numero LD1117AS12TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145926 pcs Tietolomake LD1117AS12TR.pdf
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 80dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-6445-1 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SOT-223 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -